Ana sayfa ÜrünlerMesleki Eğitim Ekipmanları

2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları

2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları

2000mm Didactic Technical Teaching Equipment 15CBM , Escalator Training Equipment

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: ShouldShine
Sertifika: ISO9001
Model numarası: ZM9103

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negociate
Ambalaj bilgileri: Kontrplak kutu
Teslim süresi: 35 gün
Ödeme koşulları: D / A, D / P, L / C, T / T, Batı Birliği
Yetenek temini: YILDA 5000 SET
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
fonksiyon: Kolej, meslek okulları, üniversite için Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları boyut: 15CBM
ağırlık: 1600KGS model: ZM9103
renk: gri paket: kontrplâk
Vurgulamak:

Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları

,

2000mmTeknik Öğretim Ekipmanları

,

15CBM Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları

ZM9103 Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanı Eğitim Ekipmanı Didaktik Ekipman
 
 
1. Genel Bakış
 
Asansör elektrik becerileri eğitimi değerlendirme deney cihazı, her büyük, teknik ortaokul üniversiteleri, elektrik meslek okulu, otomasyon veya ilgili ana dallar, sosyal elektrikçi eğitimi, çeşitli (istasyon) bakım elektrikçisi tanımlaması ve PLC öğretiminin diğer elektrik kontrol birimleri içindir. değerlendirme ve geliştirme, sınıf gösterimi için kullanılabilir, asansör elektrik kontrolü orijinal rasyonel operasyon ve deney uygulaması.Gizli kurulum düzinelerce devre arızası için eğitim cihazı, öğrencilerin arıza prensibi diyagramı analizi ve yargısı, kapsamlı ve gerçek asansör elektrik arızası bilgisi ve ortadan kaldırılması, ideal bir ekipman, gerçek önemli öğretim etkisinin beceri eğitimi değerlendirmesidir.
 
2. Teknik veriler
 
1. Giriş gücü: üç fazlı dört telli (veya üç fazlı beş telli) AC380V artı veya eksi %10 50Hz
 
2. Toplam makine kapasitesi: < 8kVA
 
3. Kaldırma yüksekliği: 2000mm
 
4. Kontrol modu: PLC+ frekans dönüştürme kendi kendine başlayan kontrol.
 
5. İzleme sistemi: gerilim ve akım koşullarının gerçek zamanlı izlenmesi.
 
6. Arıza modülü: 30 bitlik ortak arıza simülasyonu ayar fonksiyonu ile.
 
7. Güvenlik koruması: Topraklama, aşırı yük, aşırı akım ve kaçak akım koruma fonksiyonuna sahiptir ve ulusal standartlara göre güvenlidir.
 
8. Dış boyut: 8000 mm (uzunluk) * 1600 mm (genişlik) * 4200 mm (yükseklik)
 
9. Eğitim masasının boyutu: 1680 * 750 * 1610mm
 
10. Yardımcı merdiven boyutu: 1400 * 600 * 2180mm
 
11. Kurulum yapısı: eğitim asansörü çelik yapıdan yapılmıştır ve deney tezgahı, güçlü ve dayanıklı olan demir çift katmanlı alt ışık çizgili sprey yapısından yapılmıştır.
 
3. Deney ekipmanının temel konfigürasyonu
 
1. Ac güç kaynağı: aşırı akım kaçağı koruma önlemleriyle üç fazlı beş telli AC güç kaynağı (AC380V) sağlayın.
 
2, kişisel güvenlik koruma sistemi: bir akım kaçağı koruma cihazı ile laboratuvar tezgahı tipi veya kaçak fenomen varsa kontrol paneli hattında yüksek voltaj çıkış devresi, hemen güç kaynağını kesin, deneysel personel ve ekipman güvenliğini sağlayın.
 
3. Test tezgahı: Pano üzerinde asansörün çalışma durumunu gerçek zamanlı ve görsel olarak gözlemleyebilen gerilim ve akım izleme ölçer bulunmaktadır.Tamamen sanayide kullanılan asansörlerden yapılmıştır.Asansör, ekipmanın çalışma prensibini ve hat arıza analizi ve ortadan kaldırılmasını analiz etmek için uygun olan eksiksiz ve ayrıntılı bir devre şematik diyagramı ile donatılmıştır.
 
4, Arıza Ayarları: Farklı arıza anahtarı konfigürasyonuna göre panel, bekleme anahtarı için 20-28, 29-32, öğretim sürecinde uygun rastgele ayarlanmış asansör güvenlik hattı arızası ile donatılmıştır ve öğretim içeriği değişikliklerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılar.
 
5. Deney masası: Deney masası, endüstriyel standart alüminyum profilden yapılmıştır.Profil yüzeyi elektrooksitlenmiş, güzel, cömert ve dayanıklıdır.Masa, sağlam yapısı ve güzel ve cömert şekli ile yüksek yoğunluklu tahtadan yapılmıştır.Aletleri, malzemeleri vb. saklamak için iki büyük çekmece vardır.
 
4. Deneysel öğeler ve ana içerikler:
 
1. Öğrencilerin endüstride yaygın olarak kullanılan kaldırım yürüyen merdivenlerinin alçak gerilim elektrikli cihazlarının çalışma prensibi, yapı kompozisyonu, yapısı ve prensibi hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayın.
 
2. Elektrik şematik diyagramını analiz ederek, öğrenciler şematik diyagramın analizi yoluyla asansörün güvenlik korumasını ve çalışma şeklini kavrayabilirler;Analiz ve ölçüm yoluyla, arıza noktasının yerini öğrenin, asansörün çalışma prensibini derinlemesine anlayın.
 
3. Öğrencilerin pratik işlemsel analiz yeteneklerini geliştirin ve pratik becerilerini geliştirin.
 
4. Asansör arızalarının analizi ve ortadan kaldırılması yoluyla, yaygın asansör arızalarının tanınması ve anlaşılması tamamlanır.
 
5. Mitsubishi PLC ana bilgisayarının programlanması yoluyla PLC programının programlama ilkelerini ve yöntemlerini anlayın.
 
5. yürüyen merdiven öğretim simülasyon yazılımı
 
Bu yazılım, 3 DPDF sanal simülasyon teknolojisini kullanır, meta veriler, metin, resimler, video ile birleştirilmiş 3 d PDF ve dinamik PDF belgelerini oluşturur (yani, üç boyutlu animasyonlu etkileşimli PDF belgesine katılmak için), zengin 3 boyutlu veriler içerir.Yazılım arayüzü canlı ve güzel, öğrenmesi kolay ve kullanımı kolay.Öğretmenlerin ve öğrencilerin öğretme ve öğrenmeye olan ilgisini artırabilir ve öğrencilerin bilgiyi anlamalarını ve uygulamalarını derinleştirebilir.Yazılım, 3d demontaj animasyonu, 3d montaj animasyonu ve simüle edilmiş demontaj sayesinde, merdiven mekanizması, kafes yapısı ve sürücü ana bilgisayarı gibi modüllerin demontaj ve montaj sürecini canlı bir şekilde gösterir.Aşağıdaki işlevler uygulanabilir:
 
1. Sanal interaktif demontaj animasyonu mekanik yapı sırasına göre yapılır ve her adımda animasyon ve detaylı demontaj metin tanıtımı vardır.
 
2. Yazılım döndürme, ölçekleme, çeviri, gizli model, izolasyon, işlem gibi görüntüleme için ücretsiz olabilir, döner model, ölçekleme modeli ve hareketli model, seçilen önbellek, seçili izole, tüm ekran, tam ile donatılmıştır ekran anahtarı, düğme, vb.
 
3. Yazılım oynatma işlevi: ilk adımın, önceki adımın, tüm oyunun, sonraki adımın ve son adımın vb. düğmelerini ayarlayın.
 
4. Her yürüyen merdiven mekanizmasının temel bilgisi ve tanıtımı
 
5. Yürüyen merdivenin çalışma prensibinin animasyon gösterimi
 
6. Yürüyen merdiven basamaklarının sanal demontajı ve 3d animasyon gösterimi.
 
7. Yürüyen merdiven sürücüsü ana bilgisayarının sanal demontajı ve 3d animasyon gösterimi.
 
8. Otomatik kafes yapısının sanal demontajı ve 3d animasyon gösterimi.
 

Ödemeyi aldıktan sonra 45 gün içinde teslimatı düzenleyin.

Detaylı paket için lütfen aşağıdaki fotoğrafa bakın.

 

 

2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 02000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 12000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 22000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 3


Eğitim Odası Fotoğrafı
2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 42000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 52000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 62000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 7

 

 


Şirket Bilgisi

Mühendislik Üniversiteleri, Politeknikler, Teknik Enstitüler, Meslek Okulları ile Sanayi İşgücü Geliştirme Programları ve Eğitim Merkezlerinde yaygın olarak uygulanan profesyonel eğitim eğitim ekipmanı ve teknik öğretim ekipmanı tedarik ediyoruz.Ürünlerimiz, öğrencilerin değerli uygulamalı deneyim yoluyla öğrenmelerine ve deney yapmalarına olanak tanır ve eğitim ekipmanımızın kapsadığı teknoloji, bugünün ve yarının kariyerleri için kritik öneme sahip olan bilgi, deneyler ve didaktik becerilerin geliştirilmesini sağlar.

 

2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 82000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 92000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 10
Fabrikayı Ziyaret Eden Müşteriler İçin Fotoğraf

2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 11

2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 12

2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 13

2000mm Didaktik Teknik Öğretim Ekipmanları 15CBM, Yürüyen Merdiven Eğitim Ekipmanları 14Hizmet

Tedarik7*24 saat hizmet, müşteri tasarım hizmeti, OEM hizmeti, alıcı etiketi hizmeti veriyoruz.Profesyonel mühendis ekibi ve satış ekibi ile size iyi ürün kalitesini garanti ediyoruz.


sertifika
Ürünlerimiz ISO9001 ürün yönetim sistemi alır.

 

Numara. Özellik Adı Detaylar
1 Müşteri tasarımı Evet
2 Garanti Müşteri gereksinimlerine göre 1 yıl, 2 yıl, 3 yıl veya 5 yıl
3 paket Plastik film + karton + İnce kontrplak
4 Ürünler standart Uluslararası didaktik ekipman standardı
5 Uygulama alanı Üniversite, kolej, mesleki eğitim merkezleri için eğitim ekipmanları
6 Şirket felsefesi Dünya çapındaki okullara en kaliteli Çin ürünlerini tedarik edin.
7 Kendine ait marka Shouldshine, SSEDU, JSS.
8 Üretim süresi Farklı öğelere göre 10 günden 60 güne kadar

İletişim bilgileri
Jinan Should Shine Didactic Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Stefanie Li

Tel: 86-531-67808851

Faks: 86-531-67808851

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

En iyi ürünleri
Diğer ürünler